884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ogrodzenia DrewBet

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Ogrodzenia DrewBet

Wyświetlanie 1–28 z 40 wyników

Firma DrewBet specjalizuje się w produkcji ogrodzeń już od 1995 roku. Posiada w swojej ofercie ogrodzenia betonowe, drewniane a od 2023 roku również ażurowe.

DrewBet ogrodzenia – jakie wybrać?

Firma DrewBet produkuje elementy ogrodzenia gładkiego i łupanego z najwyższą jakością, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Ogrodzenia gładkie a łupane – czym się różnią?

Pierwszą podstawową różnicą pomiędzy ogrodzeniem gładkim DrewBet a ogrodzeniem łupanym DrewBet jest struktura powierzchni ich elementów: pustaków ogrodzeniowych DrewBet i daszków ogrodzeniowych DrewBet.

Ogrodzenia betonowe gładkie – stworzone z myślą o kim?

Ogrodzenia gładkie dzięki swoim geometrycznym kształtom i minimalistycznej formie prezentują się elegancko. Idealnie pasują do budynków o nowoczesnej architekturze – do domów z płaskim dachem czy dużą ilością przeszkleń.

A co z ogrodzeniami łupanymi?

Ogrodzenia łupane przypominają naturalny kamień. Mają charakterystyczną strukturę, która dodaje pazura budynkom o prostej architekturze. Czy takie ogrodzenie jest dla Ciebie? Jeśli lubisz naturę, wędrówki po górach i cenisz sobie elegancję – jak najbardziej powinnaś zapoznać się z ogrodzeniami łupanymi!