884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ogrodzenia łupane GORC®

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Ogrodzenia łupane GORC®

Jesteś osobą wrażliwą na piękno i zarazem lubiącą konkrety? Szukasz niestandardowego ogrodzenia, które przybliży Cię do natury i stworzy idealne warunki, abyś mogła odpocząć i cieszyć się widokiem za oknem? Zobacz ogrodzenia łupane GORC i dokonaj zakupu w wygodny dla Ciebie sposób – drogą mailową lub poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie. Przy zamówieniu całego ogrodzenia dodatkowe rabaty!

Ogrodzenia łupane – czym się charakteryzują?

Ogrodzenia łupane GORC posiadają poziome i pionowe spoiny, dzięki którym pustaki ogrodzeniowe i daszki ogrodzeniowe mają unikalny wygląd. Elementy łupane zdobyły swoją popularność, dzięki trwałości i możliwości łatwego zaprojektowania wyszukanego wyglądu ogrodzenia. Istotnym aspektem tych ogrodzeń jest ich montaż. Kamienne pustaki i daszki umieszczone wzdłuż konstrukcji stanowią stabilną całość. Dodatkowo mogą mieć różne kolory oraz rozmiary dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

GORC de Luxe GL22 i GL38

Elementy ogrodzenia łupanego GORC występują w kolorze: czarny, piaskowy, alaska, bronzyt, getyt, piryt, onyx, vera czy silver. Dzięki temu jesteś w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu i dopasować kolor ogrodzenia do koloru elewacji.

Jakiego ogrodzenia potrzebuję?

Każdy rodzic pragnie w spokoju usiąść na kanapie w momencie, gdy jego dzieci bawią się na dworze. Każdy potrzebuje prywatności podczas rozpalenia grilla i spotkań z przyjaciółmi. Każdy chce zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym i zrobi wszystko, aby ich chronić. Każdy po ciężkim dniu w pracy potrzebuje wyciszenia się i odcięcia od szumu i hałasu. To od Ciebie zależy, jakie ogrodzenie wybierzesz. Możesz postawić na masywne bryły, które odgrodzą Cię od świata lub wybrać ogrodzenie składające się z niskiej podmurówki, wysokich słupków oraz przęseł, które pozwolą Ci widzieć, co dzieje się poza Twoją posesją. Wybór należy do Ciebie. My możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z nami drogą mailową i otrzymaj kompleksową wycenę!