884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Dach i systemy rynnowe

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Dach i systemy rynnowe

Wyświetlanie 1–28 z 394 wyników

Budujesz dom i szukasz dostawcy materiałów budowlanych? Cenisz swój czas i lubisz robić zakupy online? Chcesz, aby Twoje dzieci miały spokojny sen w czasie burzy? Sklep internetowy Azari.pl oferuje szeroki asortyment produktów do budowy domu. Dach jest istotną częścią domu, która chroni przed warunkami atmosferycznymi, izoluje i zapewnia prywatność. Sprawdź produkty znanych producentów takich jak Ruukki, IVT, Siba, Galeco czy Bryza i znajdź swój ulubiony!

Mój wymarzony dom

Już wiesz jak ważny jest wybór odpowiednich produktów dachowych, aby Twój dom był bezpieczną przystanią, o której marzyłaś? Teraz czas na przegląd materiałów budowlanych potrzebnych do położenia dachu.

Akcesoria dachowe i zabezpieczenia przeciwśniegowe

Często słyszymy o tym, że dach to tylko dachówka, blacha trapezowa czy gont bitumiczny. Jak wiadomo z samych tych elementów nie da się zbudować dobrej i sprawnej konstrukcji, która będzie służyć właścicielom na długie lata. Aby to osiągnąć należy wziąć pod uwagę wszelkie obróbki dekarskie oraz drobne elementy, takie jak uszczelki dachowe, wkręty farmerskie, wkręty zakładkowe, membrany dachowe firmy Ruukki.

Dodatkowo wiemy, że w Polsce pogoda potrafi nas zaskoczyć, a miesiące takie jak grudzień, styczeń, luty charakteryzują się opadami śniegu. Na to też powinniśmy się przygotować! Firma IVT posiada w swojej ofercie liczne rozwiązania, które umożliwiają nam spokój zimą. Drabinki przeciwśniegowe, rury przeciwśniegowe, śniegołapy, mocowniki czy wsporniki to elementy, które zapobiegają zsuwaniu się śniegu, chronią przechodniow przed uszkodzeniami czy poprawiają efektywność systemów odwadniających, takich jak rynny i rury spustowe.

Jakie rynny wybrać?

Jest to kolejne pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wyróżniamy dwa główne systemy rynnowe: PVC (niektórzy mówią PCV) i stalowe (STAL). Każde z nich charakteryzuje szeroki wybór kolorów: od ciemnego antracytu, przez czerwień do bieli. Więcej informacji na temat każdego systemu rynnowego znajdziesz tutaj: https://www.azari.pl/systemy-rynnowe/