884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Strefa komina

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Strefa komina

Strefa komina w budowlance to obszar, który zajmuje kluczową rolę w zapewnieniu bezpiecznego i efektywnego funkcjonowania systemów grzewczych w budynkach. Jest to miejsce, gdzie elementy komina, takie jak rury, kanały dymowe, izolacje oraz wszelkie elementy uszczelniające, odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu optymalnej pracy i bezpieczeństwa.

Strefa komina – jakie produkty wybrać?

Produktami, które zapewniają uszczelnienie połączeń dachu z kominem lub ściany nz kominem są taśmy kominowe. Różnią się one kolorem, materiałem czy rozciągliwością. Taśma Multiform Elastic posiada rozciągliwość aż 60%. Natomiast taśma EPDM-Flex posiada wtopioną siatkę aluminiową. Wybierz swój ulubiony produkt i ciesz się szybką wysyłką!

Na co należy zwrócić uwagę w technice dachów spadzistych?

Technika dachów spadzistych obejmuje nie tylko strefę komina, ale także strefę kalenicy, która po odpowiednim uszczelnieniu zapobiega pojawianiu się pleśni. Inną, ważną strefą jest strefa okapu, co której należą pasy nadrynnowe czy elementy wentylacyjne bez grzebienia. Wyróżniamy także strefę kosza dachowego, gdzie przydaje się taśma rozprężna. Poznaj wszystkie produkty dachowe i wybierz swoje ulubione!