884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Akcesoria do okien dachowych

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Akcesoria do okien dachowych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Jakie akcesoria dachowe wybrać?

Masz dosyć wysokiej temperatury w swojej sypialni? Drażni Cię wyblakły kolor rolet dachowych? A może mieszkasz z dala od budynków i boisz się, czy Twój dom jest bezpieczny, podczas gdy Ty jesteś w pracy? Sklep Azari.pl posiada akcesoria Velux i Roto – znanych producentów okien i akcesoriów dachowych. Pomożemy Ci dobrać akcesoria dachowe w niskiej cenie!

Roleta wewnętrzna

Głównym zadaniem rolety wewnętrznej na okno dachowe jest zmniejszenie ilości promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. Dzięki temu roleta dodaje estetyki pomieszczeniu i delikatnie redukuje temperaturę w nim panującą. Rolety na okna dachowe mogą być sterowane w różny sposób. Wyróżniamy rolety manualne na haczykach, rolety solarne czy rolety elektryczne. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów rolet wewnętrznych w zależności od skuteczności ich działania i wyglądu. Są to:

  • Rolety przyciemniające
  • Rolety zaciemniające
  • Rolety półprzezroczyste
  • Rolety zaciemniająco-plisowane
  • Rolety plisowane
  • Rolety dekoracyjne

Innym sposobem na zmniejszenie temperatury w pomieszczeniu jest zainstalowanie żaluzji.

Roleta zewnętrzna

Rolety zewnętrzne na okna dachowe Velux i Roto odznaczają się wysoką jakością, wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Posiadają wiele udogodnień w formie zdalnego sterowania. Zapewniają ochronę przed deszczem i śniegiem, izolację termiczną i dźwiękową i ochronę przed promieniami słonecznymi. Dodatkowo chronią dom przed włamaniami uniemożliwiając szybkie dostanie się do środka.

Tańszym rozwiązaniem, którego efekt jest podobny do zamontowania rolety zewnętrznej jest montaż rolety wewnętrznej i markizy.

Markiza redukuje ilość wpadającego ciepła nawet o 76%. Nie ogranicza widoku za oknem i dostępu światła, jest prosta w montażu, a zawinięta pod oblachowaniem okna – jest niewidoczna.

Moskitiery

Chcesz zasnąć, ale nad twoim uchem lata mucha i nie daje Ci spać? Wolisz mieć uchylone okno w nocy, ale jak tylko zapalasz światło to w pokoju pojawia się stado komarów? Mamy na to sposób. Moskitiera to wygodne i skuteczne rozwiązanie na ograniczenie insektów w budynku. Idealnie nadaje się do kuchni, salonu czy sypialni. Może być łączona z produktami chroniącymi przed nagrzaniem pomieszczenia. Jest łatwa w montażu, a dodatkowo jest estetycznie ukryta w kasecie.