884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Daszek ogrodzeniowy płaski

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Daszek ogrodzeniowy płaski

Podobają Ci się ogrodzenia u innych, ale boisz się, że jak dokonasz zakupu swojego wymarzonego ogrodzenia to znudzi Ci się ono po kilku miesiącach? Ważne jest, aby wyboru dokonywać świadomie i bez nacisku osób z zewnątrz. To Tobie i Twojej rodzinie ma podobać się wystrój podwórka oraz wygląd ogrodzenia. Sprawdź naszą ofertę ogrodzeń i wybierz dla siebie swoje ulubione!

Ogrodzenie modułowe – z czego się składa?

Ogrodzenie modułowe składa się z bloczków ogrodzeniowych i daszków ogrodzeniowych. W tej kategorii znajdziesz wiele daszków ogrodzeniowych płaskich. W zależności od Twojego wyboru zobaczysz, że są one kompatybilne z odpowiednimi pustakami ogrodzeniowymi, co umożliwia stworzenie estetycznej całości.

Daszek ogrodzeniowy płaski – cechy

Daszek ogrodzeniowy płaski ma prosty, płaski kształt, który zapewnia minimalistyczny wygląd. Jego niewielka wysokość nadaje się do rozwiązań, gdzie preferuje się dyskretny wygląd. Takie rozwiązanie posiada firma Joniec, która w swojej ofercie posiada daszki CH20, CH28, CRP20, CRD20 czy CRSM. Każdy z nich jest kompatybilny z innym rodzajem ogrodzenia spośród podanych: ROMA Horizon, ROMA Classic, ROMA Diamond czy ROMA Perfect.

Daszek płaski – zastosowanie

Podstawowym zadaniem daszka jest estetyczne wykończenie słupków ogrodzeniowych. Ważne jednak jest to, że jest on odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możemy cieszyć się jego wyglądem zimą jak i latem. Daszek płaski może również służyć do maskowania elementów technicznych lub elektrycznych zamontowanych na ogrodzeniu, takich jak: przewody, kamery czy oświetlenie. Dzięki temu możemy osiągnąć estetyczny wygląd ogrodzenia.