884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC GL38 – pustak łupany GMD

Bloczek ogrodzeniowy GMD to element systemu ogrodzeń modułowych łupanych GORC de Luxe GL38 firmy Joniec, który cechuje się wysoką jakością.

Cena:

27,15 35,51 

-
+

Element murka GMD służy do budowy murków ogrodzenia GORX de LUXE GL38. Produkt posiada wymiary 38/22/16cm i występuje w kolorach: czarnym, piryt, bronzyt, getyt onyx, vera, alaska oraz piaskowym i silver dostępnymi na zamówienie.

Czym charakteryzuje się ogrodzenia modułowe łupane?

Bloczki ogrodzeniowe posiadają łupaną powierzchnię, która jest uzyskana w toku produkcji i umożliwia stworzenie ogrodzenia o unikalnym, niepowtarzalnym wyglądzie. Szeroka gama kolorów sprawia, że elementy idealnie pasują do każdego otoczenia domu i posesji - niezależnie od tego, czy mieszkasz w dużym mieście, na peryferiach czy na wsi – ogrodzenie łupane stworzy bezpieczną przestrzeń do rozwoju.

Ogrodzenia łupane GORC Joniec – zalety

Ogrodzenia łupane mają naturalny, rustykalny wygląd, który wpisuje się w otoczenie przyrody. Ich nieregularne kształty i tekstura kamienia dodają uroku i charakteru każdemu terenowi. Są wykonane metodą naturalnego łupania, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Są odporne na korozję, rozpadanie się, a także na uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że mogą służyć przez wiele lat bez większych napraw i konserwacji. Dodatkowo ze względu na swoją solidną konstrukcję i trwałość, ogrodzenia łupane zapewniają dodatkową ochronę i  bezpieczeństwo. Mogą skutecznie oddzielać i zabezpieczać posesję przed niechcianymi zwierzętami.

Kup w zestawie