884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC Top – pustak ogrodzeniowy GTS38

Bloczek słupkowy, zwany inaczej pustakiem ogrodzeniowym GTS38 to element ogrodzenia modułowego łupanego GORC Top firmy Joniec.

Cena:

25,84 

-
+

Firma Joniec w swojej ofercie ogrodzeń łupanych posiada aż cztery różne systemy, są to: GORC de Luxe GL22, GORC de Luxe GL38, GORC Top i nowość GORC Peak. GORC Top jest stworzony z myślą o osobach ceniących klasykę. Zobacz, jakie zalety posiada to ogrodzenie i dokonaj zakupu już dziś!

Element słupka GTS38 – informacje szczegółowe

Bloczek ogrodzeniowy GTS38 służy do budowy słupków ogrodzeniowych. Posiada wymiary 38/38/15,8cm i występuje w czterech kolorach: czarnym, bronzyt, piryt, onyx. Bloczek ma łupaną powierzchnię z dwóch stron i scretchowaną z czterech. Co to w praktyce oznacza?

Technologia SCRATCH

Niebanalny wygląd bloczków ogrodzeniowych powstaje dzięki technologii mechanicznego łupania. W związku z tym produkty posiadają unikalne i naturalne wyłamania. Ogrodzenia zyskują niepowtarzalny charakter oraz nie ma tu konieczności fugowania. Użyta technologia sprawia, że ogrodzenia mają wysokie walory estetyczne oraz są trwałe i wytrzymałe.

Kup w zestawie