884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Farby i tynki dekoracyjne

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Farby i tynki dekoracyjne

Chcesz, aby Twoje ściany wyróżniały się spośród tych, które spotykasz na co dzień? Podobają Ci się efekty imitujące beton lub te, które błyszczą dzięki brokatowi? Marzysz o ścianie w stylu marmuru? Firma Decoverni posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do zdobienia ścian takich jak tynki dekoracyjne, farby strukturalne czy lakiery. Sprawdź sama i ciesz się niepowtarzalnym efektem w swoim domu!
Tynki dekoracyjne Decoverni
Tynk dekoracyjny Muro jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów na wykończenie wnętrza. Zamiast malować tradycyjnie ściany na matowe kolory, które nie przykują uwagi Twoich gości wybierz trwały, odporny i zaskakujący wyglądem efekt antycznego tynku, który sprawdzi się w tradycyjnej jak i nowoczesnej architekturze! Dodatkowym atutem tynku jest możliwość zatuszowania nierówności i niedoskonałości na ścianach, co często przydaje się nie tylko w domach o wieloletnim stażu, ale również w placówkach publicznych.
Farba mulitikolorowa Graffia
Zastanawiasz się, jak by wyglądało Twoje wnętrze pomalowane nie na jednolity odcień? Farba Decoverni Graffia oprócz swojej prostoty odznacza się elegancją i naturalnością, dzięki czemu często jest stosowana w klasycznych pomieszczeniach. Niezależnie od stylizacji pomieszczenia, Decoverni pozwoli Ci przybliżyć się do natury i przenieść się do miejsca wypełnionego spokojem i harmonią.
Farba Sundeco
Farba ta daje perłowo-metaliczne wykończenie ściany i jest dostępna w wielu kolorach. Zawiera w swoich składzie pigmenty, które pod wpływem światła zmieniają swój wygląd, dzięki czemu o każdej porze dnia możesz cieszyć się jej unikalnością. Farba Decoverni Sundeco charakteryzuje się wysoką odpornością na zmywanie, dzięki czemu często jest wybierana jako wykończenie sypialni czy salonu.
Decoverni Concrete Grosso
Jest to gruboziarnisty tynk dekoracyjny pozwalający osiągnąć efekt betonu z unikalnymi ubytkami. Dzięki możliwości łączenia różnych kolorów, dowolnemu modelowaniu masy czy różnym technikom nakładania produktu jesteś w stanie otrzymać niesamowite rezultaty. Concrete Grosso nadaje się do zdobienia tynków cementowych, gipsowych, cementowo-wapiennych, płyt G-K czy podłoży betonowych. Podkreśla minimalizm wnętrza i tworzy spójną całość z dobranymi elementami.