884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Chemia do betonu

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Chemia do betonu

Chemia do betonu i ogrodzeń obejmuje szeroką gamę substancji chemicznych i dodatków stosowanych w budownictwie w celu poprawy jakości betonu oraz wytrzymałości i trwałości ogrodzeń.

Defens Bond Eco – klej do betonu

Defens Bond Eco jest to wolnoschnący, jednoskładnikowy klej poliuretanowy, który tworzy spoinę o wysokiej wytrzymałości. Jest on alternatywą dla słabych silikonów czy zapraw. Defens Bond charakteryzuje się dobrą wydajnością, długim czasem docisku oraz trwałością i wytrzymałością. Dużym atutem jest jego konsystencja, dzięki czemu klej nie spływa i idealnie nadaje się przy montażu ogrodzeń.

Chemia do betonu firmy Joniec

Firma Joniec słynie z produkcji ogrodzeń modułowych gładkich ROMA oraz łupanych GORC. W swojej ofercie posiada także wyposażenie systemów ogrodzeniowych w formie skrzynek na listy oraz chemię do betonu. Impregnaty Joniec, kleje uszczelniacze Joniec, preparaty do usuwania wykwitów czy farby Joniec to produkty, które przydadzą się podczas montażu ogrodzeń jak i renowacji. Odznaczają się najwyższą jakością, odpornością na warunki atmosferyczne czy dobrą przyczepnością.

Farby do malowania powierzchni betonowych

Farba Joniec jest stosowana w momencie, gdy nasze ogrodzenie po wielu latach użytkowania straci swój kolor i świeżość. Dosknale przyczepia się do powierzchni betonowych, jest odporna na warunki atmosferyczne oraz ścieranie.