884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC GL38 – daszek dwuspadowy gładki CPDD

Daszek dwuspadowy gładki CPDD to element systemu ogrodzeń modułowych łupanych GORC de Luxe GL38.

Cena:

42,75 

-
+

Daszek ogrodzeniowy betonowy CPDD firmy Joniec jest dedykowany do systemu ogrodzeniowego GORC® de Luxe GL38. Jest to daszek gładki dwuspadowy o lekko porowatej powierzchni betonowej. Daszki ogrodzeniowe można stosować w połączeniu z ogrodzeniami Joniec, ale także wykorzystywać do wykańczania słupków i murków zbudowanych z innych materiałów, na przykład klinkier, kamień czy beton. Produkty Joniec charakteryzują się wysoką jakością i trwałością.

Daszek CPDD – informacje szczegółowe

Daszek ogrodzeniowy CPDD posiada wymiary 47/47/7cm i jest kompatybilny z elementem słupka GUD+GAD oraz elementem murka GMD. Występuje w czterech kolorach: brązowym jasnym, brązowym ciemnym, piaskowym i czarnym.

Ogrodzenia łupane - cechy charakterystyczne

Ogrodzenie łupane jest wykonane solidnych materiałów, co sprawia, że jest bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Charakteryzuje je długotrwała trwałość, co oznacza, że nie będzie wymagało częstej konserwacji ani wymiany. Ogrodzenie łupane ma naturalny wygląd, który dodaje uroku i piękna otoczeniu. Kamień jest niepowtarzalny, dzięki czemu każde ogrodzenie ma indywidualny charakter. Ze względu na swoją strukturę i wysokość, ogrodzenie łupane zapewnia ochronę prywatności, zasłaniając widoczność z zewnątrz. Solidne ogrodzenie łupane może pełnić funkcję ochronną, zapobiegając niepożądanemu wstępowi na teren prywatny.

Kup w zestawie