884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC GL38 – daszek płaski CPGMD

Daszek płaski dwustronnie łupany CPGMD to element systemu ogrodzeń modułowych łupanych GORC de Luxe GL38 firmy Joniec.

Cena:

43,89 54,63 

-
+

Daszek płaski dwustronnie łupany CPGMD jest stworzony z myślą o osobach, które cenią naturalizm, prostotę oraz przyrodę. Ogrodzenia łupane przypominają bowiem naturalny kamień. Dodatkowo są wielofunkcyjne, pasują do posesji znajdujących się na wsi i w mieście, do budynków mieszkalnych, terenów prywatnych i publicznych.

Daszek prosty CPGMD – informacje szczegółowe

Daszek jest dwustronnie łupany, dzięki czemu dwie jego ściany boczne mają gładką powierzchnię Jest to drobny element, który w wielu aranżacjach ma kluczowe znaczenie. Posiada wymiary 50/43/6cm i jest kompatybilny z elementem murka GMD. Występuje w 9 kolorach.

Ogrodzenia modułowe łupane GORC – cechy

Na pełne ogrodzenie modułowe składaja się bloczki ogrodzeniowe oraz daszki ogrodzeniowe. Bloczki łupane mają inne niż wszystkie dostepne na rynku wymiary i konstrukcję. Daszki zaś występują w formie gładkiej i łupanej. Mogą być czterospadowe, gładkie czy dwuspadowe, aby umożliwić Ci wybór wymarzonego przez Ciebie ogrodzenia. Dokonaj zakupu, a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy Ci kompleksową wycenę wraz z rabatem oraz przewidywany czas wysyłki.

Kup w zestawie