884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Architektura ogrodowa

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Architektura ogrodowa

Wyświetlanie 1–28 z 78 wyników

Architektura ogrodowa zajmuje się projektowaniem przestrzeni zewnętrznych, takich jak ogrody, dziedzińce czy tereny rekreacyjne. Wpływa ona na funkcjonalność, estetykę oraz wygodę użytkowania tych obszarów. W ramach architektury ogrodowej wiele elementów można uwzględnić, w tym palisady, gazony, stopnie schodowe czy bloczki skarpowe, które spełniają różnorodne funkcje i dodają charakteru przestrzeni.

Stopnie schodowe gładkie czy łupane – jakie wybrać?

Stopnie schodowe firmy Kost-bet umożliwiają płynne i bezpieczne pokonywanie różnic wysokości w różnych środowiskach. Jednak ich zastosowanie na przestrzeni czasu się rozszerzyło. Stopnie schodowe niejednokrotnie są układane na trawie tworząc estetyczne przejścia po ogrodzie, wokół oczka wodnego czy przestrzeni z gazonami z kwiatami.

Praktyczne zastosowanie palisady

Palisady ogrodowe umożliwiają wyznaczenie granic posiadłości lub różnych sekcji w ogrodzie. Dodatkowo mogą być wykorzystywane do zabezpieczania zboczy lub brzegów, aby zapobiec erozji gleby. Ponadto, palisady są dostępne w różnych stylach i wzorach, które pasują do estetyki ogrodu. Mogą mieć proste, klasyczne kształty lub bardziej ozdobne wzory, które nadają charakter ogrodowi.

Jakie gazony wybrać do kolorowych, delikatnych kwiatów?

Gazony firmy Joniec występują w dwóch kształtach: półksiężyca oraz prostokąta. Dzięki swojej kolorystyce mogą współgrać z otoczeniem lub bardzo wyraźnie się wyróżniać. Można je ustawiać przy skarpach obudowanych bloczkami skarpowymi lub bezpośrednio przy budynkach.