884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – daszek słupkowy CUBO MINI E4

Daszek ogrodzeniowy zwany inaczej daszkiem wieńczącym E4 jest elementem używanym do słupków ogrodzenia modułowego CUBO mini DrewBet.

Cena:

29,41 

-
+

Ogrodzenie to nie tylko element ochronny naszej posesji, ale także ozdoba, która nadaje charakteru i wyrazistości całemu otoczeniu. Jeśli szukasz eleganckiego, nowoczesnego i funkcjonalnego rozwiązania dla swojego ogrodu czy posesji, ogrodzenie modułowe gładkie z daszkami wieńczącymi słupki jest idealnym wyborem.

Czy montowanie daszków ogrodzeniowych jest konieczne?

Jak wiadomo, pustaki ogrodzeniowe posiadają otwory, aby umożliwić ich szybki montaż. Daszki ogrodzeniowe są elementem wykańczającym ogrodzenie w sposób estetyczny. Daszek słupkowy E4 posiada wymiary 38x38x5cm i waży 15,5kg. Występuje w łagodnej kolorystyce platynowej, szaro-piaskowej i szaro-białej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do swojego budynku. Jest kompatybilny z pustakiem słupkowym KM2.

Ogrodzenie modułowe gładkie - wygoda, estetyka i funkcjonalność

Ogrodzenia modułowe gładkie charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym designem, który doskonale współgra z różnymi stylami architektury. Dodanie daszków wieńczących słupki podkreśla ich estetyczny charakter, nadając całości wyrafinowanego i unikalnego wyglądu. Unikalne cechy tego typu ogrodzeń pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych preferencji. Dostępne są różne kolory i wzory, dzięki czemu można stworzyć ogrodzenie idealnie pasujące do charakteru budynku czy otoczenia.

Kup w zestawie