884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ocieplenie i ogrzewanie

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Ocieplenie i ogrzewanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ocieplenie i ogrzewanie domu to istotne działania, które wpływają na komfort życia. W tej kategorii znajdziesz produkty marki Isover, a także pellet Garbatka posiadający doskonałe parametry grzewcze. Kupowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Jeśli masz jakieś pytania odnośnie wysyłek, czy samych produktów: wełny lub pelletu – skontaktuj się z nami przez adres mail kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443.

Ocieplenie domu – jaką wełnę wybrać?

Nasza oferta wełna Isover obejmuje produkty, które są nie tylko skuteczne w izolacja termiczna domu ale również przyjazne dla środowiska. Dzięki najnowszym technologiom i wysokiej jakości materiałom, nasza wełna Isover izolacyjna gwarantuje utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach, co przekłada się na oszczędność energii i kosztów ogrzewania. Wśród produktów do ocieplenia domu wyróżniamy: wełna super-mata plus pro, wełna super mata pro, wełna super-mata plus, wełna super-mata, wełna profit-mata, wełna uni-mata, wełna profit-mata Isover. Wełny sprzedawane są na pełne palety. W opisie produktów znajdziesz informację, ile m2 mieści się na palecie oraz ile to jest rolek. Cena podana na stronie produktu jest to cena na paletę wełny. Dzięki swoim parametrom wełna super-mata plus pro umożliwia dokładne i precyzyjne cięcie, posiada najniższy- czyli najlepszy współczynnik przewodzenia ciepła, wysoka sprężystość i trwałość, a przede wszystkim wełna supermata jest niepalna. Wełna Isover jest otrzymywana z włókien szklanych, pokrytych jednostronnie welonem szklanym.

Pellet Garbatka – najlepszy pellet na rynku

Pellet drzewny Garbatka jest produkowany z czystej trociny sosnowej (bez dodatków lepiszczy), która jest sprasowana pod wysokim ciśnieniem. Drewno wcześniej jest korowane, czyli pozbywane kory, dzięki czemu pellet nie zawiera zanieczyszczeń. Pellet Garbatka posiada dużą kaloryczność wynoszącą ponad 16,5 MJ/kg. Dzięki procesowi produkcji zawiera bardzo mały odsetek popiołu – poniżej 0,7%, a wytrzymałość mechaniczna pelletu przekracza 98,0%! Pellet Garbatka cena posiada certyfikat EN-Plus A1, co potwierdza jego jakość. Stały nadzór oraz kontrola produkcji sprawia, że niezależnie od partii produkcyjnej – otrzymasz wysokokaloryczny, jasny pellet bez zanieczyszczeń. Odkryj nasze produkty do ocieplania i ogrzewania domu i ciesz się komfortowym, energooszczędnym oraz ekologicznym rozwiązaniem dla Twojego domu. Dzięki wełna Isover i pellet tani Garbatka stworzymy razem przyjazne środowisko życia!