884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC Top – daszek ogrodzeniowy CPGTM27

Daszek dwustronnie łupany CPGTM27 służy do ochrony murków i słupków ogrodzenia modułowego łupanego GORC Top firmy Joniec.

Cena:

27,58 

-
+

Daszek dwustronnie łupany CPGTM27 jest kompatybilny z elementem murka GTP firmy Joniec. Daszek dodaje ogrodzeniu elementu dekoracyjnego i estetycznego uroku. Dzięki różnorodnym wzorom i stylom daszków można dopasować je do ogólnego wyglądu ogrodu lub architektury budynku, co przyczynia się do bardziej atrakcyjnego wyglądu ogrodzenia.

Daszek CPGTM27 GORC Top – informacje szczegółowe

Daszek ogrodzeniowy posiada wymiary 50/27/6cm i występuje w kolorze czarnym, bronzyt, piryt, a także onyx. Daszki i bloczki ogrodzeniowe chronią zarówno samą konstrukcję ogrodzenia, jak i teren za nim przed wpływem opadów atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg. Produkty są odporne na warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy śnieg.

Montaż ogrodzenia – czy jest potrzebny? Jakie ogrodzenie wybrać?

Jednym z najczęstszych powodów, dla których montuje się ogrodzenie, jest zapewnienie prywatności. Ogrodzenie oddziela Twój teren od sąsiadów lub przestrzeni publicznej, dając Ci poczucie intymności i ograniczając wgląd z zewnątrz. Ogrodzenie jest również sposobem na jasne oznaczenie granic Twojej nieruchomości. Pomaga uniknąć sporów i nieporozumień z sąsiadami dotyczących własności ziemi. To, jakie ogrodzenie wybierzesz – czy będzie to modułowe gładkie czy modułowe łupane zależy od Twoich preferencji.

Kup w zestawie