884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ogrodzenia modułowe gładkie

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Ogrodzenia modułowe gładkie

Wyświetlanie 1–28 z 42 wyników

Mieszkasz przy ruchliwej drodze i ciągle słyszysz dźwięk przejeżdżających pojazdów? Organizujesz spotkanie przy grillu i wszyscy sąsiedzi patrzą, jak się bawicie? A może chcesz ożywić przestrzeń ogrodową, ale nie masz pomysłu, jakie ogrodzenie wybrać? Sklep internetowy Azari.pl przedstawia wysokiej jakości ogrodzenia modułowe znanych polskich producentów: Joniec, DrewBet i Kost-Bet.

Koniec z bolącą głową, zniszczonymi kwiatkami i brakiem prywatności

Denerwują Cię wędrujące zwierzęta, które nie zważają na Twoją pracę i czas, jaki poświęciłaś na dbanie o piękny ogród? Chcesz, aby Twoje dzieci mogły swobodnie dorastać i grać w piłkę na podwórku? Ogrodzenia modułowe Roma zapewnią Ci swobodną przestrzeń do rozwijania swoich pasji i umiejętności.

Kto powinien wybrać ogrodzenia modułowe Roma?

Ogrodzenia gładkie takie jak Roma Horizon, Roma Classic, Roma Perfect zostały stworzone z myślą o osobach ceniących prostotę oraz estetykę. Produkty idealnie współgrają z nowoczesną jak i tradycyjną architekturą. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu z łatwością możesz zrealizować swój pomysł na wygląd ogrodzenia.

Zalety ogrodzeń modułowych

Ogrodzenia modułowe charakteryzują się łatwym i szybkim montażem, dzięki czemu możemy obniżyć koszty i skrócić czas budowy. Dodatkowym atutem jest odporność na warunki atmosferyczne, a jak wiemy w Polsce raz świeci słońce, raz pada deszcz. Ogrodzenie składa się z pustaków oraz bloczków, dzięki czemu Ty decydujesz czy wolisz ogrodzenie z niską podmurówką i wąskimi słupkami lub podwyższoną podmurówką i szerokimi słupkami.

Ascetyczna estetyka

Elementy ogrodzenia Roma Perfect są tworzone dzięki technologii Scratch. Charakteryzują się prążkowana fakturą powierzchni, dzięki czemu przypominają skały, co pozwala nam zaimitować siły przyrody. Jeśli lubisz obcować z naturą wybierz ogrodzenie Roma Perfect.