884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC Top – daszek ogrodzeniowy CPGTS43

Daszek czterostronnie łupany CPGTS43 służy do ochrony przed czynnikami atmosferycznymi murków ogrodzenia modułowego łupanego GORC Top firmy Joniec.

Cena:

39,06 

-
+

Ogrodzenie modułowe łupane GORC Top jest stworzone dla osób, które cenią naturę, harmonię, klasykę. Ogrodzenie występuje w czterech kolorach: bronzyt, piryt, czarny i onyx. Charakteryzuje się łupaną powierzchnią oraz powierzchnią scretchowaną, dzięki technologii SCRATCH. Daszek CPGTS43 choć posiada bardzo długą, skomplikowaną nazwę jest pięknym elementem, który doda elegancji Twojemu ogrodzeniu! Sprawdź sama!

Daszek CPGTS43 firmy Joniec – informacje szczegółowe

Daszek ogrodzeniowy betonowy służy przede wszystkim jako ochrona słupków i murków ogrodzenia przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg czy mróz. Daszki Joniec są dopasowane do poszczególnych bloczków ogrodzeniowych oraz do stylu ogrodzenia. Daszek CPGTS43 jest kompatybilny z pustakiem GTS38. Daszek posiada wymiary 43/43/6cm, więc patrząc na niego z góry zobaczymy kwadrat.

Ogrodzenia modułowe łupane GORC – zalety

Ogrodzenie łupane można zastosować w różnych miejscach takich jak: posesje prywatne, ogrody, parki czy tereny publiczne. Może służyć zarówno jako ogrodzenie działki, jak i element dekoracyjny. Ogrodzenie łupane jest odporne na zmienne warunki pogodowe takie jak deszcz, śnieg, mróz czy promieniowanie słoneczne. Jest trwałe i solidne. Dzięki możliwości doboru bloczka ogrodzeniowego oraz daszków to Ty decydujesz, jak wygląda Twoje ogrodzenie.

Kup w zestawie