884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC Top – pustak ogrodzeniowy GTM38

GTM38 to element ogrodzenia modułowego łupanego GORC Top firmy Joniec, który służy do budowy murków i słupków ogrodzeniowych.

Cena:

25,84 

-
+

Ogrodzenie łupane GORC Top zostało stworzone dla osób, które lubią naturalność, prostotę. Użyta tu technologia SCRATCH dodaje bloczkom ogrodzeniowym łagodnych kształtów, dzięki czemu pasują one do każdego otoczenia i idealnie z nim współgrają nie tworząc wizualnych barier.

Element słupka i murka GTM38 – informacje szczegółowe

Bloczek ogrodzeniowy inaczej nazywany pustakiem ogrodzeniowym GTM38 służy do budowy zarówno murków jak i słupków. Posiada wymiary 38/38/15,8cm oraz występuje w czterech kolorach: onyx, piryt, czarny, bronzyt. Dzięki kształtowi oraz materiałowi, z którego jest wykonany ogrodzenie jest stabilne i trwałe.

Ogrodzenie GORC Top firmy Joniec – zalety

Ogrodzenie, dzięki delikatnej powierzchni jest uzupełnieniem posesji, a nie jej centralnym punktem. (jeśli chcesz, aby masywne ogrodzenie przyciągało wzrok przechodniów sprawdź ofertę ogrodzeń modułowych gładkich ROMA Mega). Ogrodzenie widocznie odgrodzi Twoją prywatną przestrzeń od przestrzeni publicznej w sposób estetyczny.

Kup w zestawie