884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC GL22 – daszek czterospadowy CSBNR

Daszek czterospadowy gładki CSBNR firmy Joniec to element systemu ogrodzeń modułowych łupanych GORC de Luxe GL22 firmy Joniec.

Cena:

27,55 

-
+

Szukasz odpowiedniego daszka do Twojego ogrodzenia? Firma Joniec oferuje daszki gładkie i łupane, czterospadowe i dwuspadowe, które będą idealnie pasować do elementów ogrodzenia łupanego GORC de Luxe GL22. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się dodatkowym rabatem oraz kompleksową wyceną!

Daszek gładki czterospadowy CSBNR – informacje szczegółowe

Daszek jest kompatybilny z elementem słupka GU+GA. Posiada wymiary 45/28/6 cm i występuje w czterech kolorach: czarnym, brązowym jasny, brązowym ciemnym i kremowym. Kolory czarny i kremowy są dostępne na zamówienie, którego czas realizacji jest zależny od nakładów produkcyjnych. Odcienie brązu są dostępne do wyczerpania zapasów. Daszek gładki czterospadowy idealnie sprawdzi się z ogrodzeniami łupanymi tworząc unikalny wygląd ogrodzenia.

Daszek gładki czterospadowy Joniec – zalety

Daszki firmy Joniec są cenione za swoją uniwersalność. Daszki można stosować w połączeniu z ogrodzeniami Joniec, ale również wykorzystywać do wykańczania murków i słupków zbudowanych z innych materiałów, takich jak kamień, klinkier czy beton. Daszki GORC de Luxewytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne i dodają elegancji ogrodzeniom.

Kup w zestawie