884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Systemy rynnowe PVC

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Systemy rynnowe PVC

Wyświetlanie 1–28 z 110 wyników

Systemy rynnowe PVC – zalety

Rynny PCV są stworzone z polichlorku winylu. Charakteryzują się łatwością w utrzymaniu, niepalnością, odpornością na warunki atmosferyczne czy łatwością montażu. Ważne jest jednak zwymiarowanie systemu, ponieważ rynny odkształcają się podczas bardzo wysokich i niskich temperatur, dlatego tak istotny jest właściwy montaż.

Co składa się na system rynnowy PCV?

System rynnowy to nie tylko rynna PCV, ale również elementy, które umożliwią sprawne odprowadzenie wody opadowej, ochronę elewacji przed zaciekami czy zapobiegną osadzeniu się wody na podwórku. Na system rynnowy składają się: kolano PVC, łącznik rynny PVC, łuk wewnętrzny PVC, łuk zewnętrzny PVC, mufa PVC, odpływ PVC czy trójnik PVC.

Narożnik regulowany PVC

Dostępny jest na rynku od 2010 roku i cieszy się ogromną popularnością. Narożnik regulowany pozwala wykonawcy uzyskać pożądany kąt nachylenia. Bryza oferuje narożnik o regulowanym kącie nachylenia 120° – 145°, zaś Galeco 90° – 150°.

Atrakcyjne kolory i duży wybór rozmiaru

W zależności od producenta wyróżniamy różne kolory dostępnych produktów z kategorii systemy rynnowe. Chcesz, aby Twój dom był spójną całością dopracowaną pod każdym szczegółem? Masz do wyboru kolory: czarny, brązowy, grafitowy, zielony, czerwony, miedziany, ceglasty czy biały. W zależności od wielkości domu wybierz system rynnowy 75, system 100, najpopularniejszy system rynnowy 125 czy system 150.