884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Oświetlenie ogrodowe

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Oświetlenie ogrodowe

Wyświetlanie 1–28 z 59 wyników

Lubisz wieczorem wyjść na zewnątrz i posłuchać ptaków, świerszczy czy żab? Masz stworzone idealne warunki do odpoczynku w ogrodzie albo na tarasie, ale dookoła jest … ciemno? Chcesz mieć kontrolę nad tym, co dzieje się na Twojej posesji w nocy? Sprawdź lampy elewacyjne i ogrodowe, które oświetlą odpowiedni obszar dając Ci możliwość obserwacji otoczenia jak i odpoczynku w zacisznym miejscu!

Lampy elewacyjne

Coraz częściej wybiera się lampy elewacyjne jako główne oświetlenie przestrzeni dookoła domu. Są one dostępne w różnych stylach i wzorach, aby pasować do wielu typów architektury i gustów estetycznych. Mogą mieć nowoczesne, klasyczne, industrialne, minimalistyczne lub tradycyjne wzornictwo, które nadaje charakter i atmosferę oświetlanym przestrzeniom. Wyróżniamy lampy elewacyjne z wbudowanym systemem LED lub czujnikiem ruchu, dzięki któremu dojdziesz bezpiecznie do domu bez potykania się o leżące na ścieżce przedmioty.

Lampy ogrodowe

Wybór lamp ogrodowych należy do jednych z trudniejszych, bo każdy z nas ma inne gusta i oczekiwania. Dla jednych najważniejszy będzie wygląd lampy, dla innych – sposób rozproszenia światła. Powstało wiele elementów oświetleniowych, które wyróżniają się na tle innych. Są to na przykład:

  • Kostka brukowa LED, która idealnie wkomponuje się w aranżację podwórka
  • Kamień ogrodowy LED, który zwróci uwagę każdego przechodnia
  • Reflektor ogrodowy, który dostarczy nam ciepłego lub zimnego światła
  • Oświetlenie liniowe, które swoje zastosowanie znajdzie przy bramach garażowych, wjazdach czy stopniach schodowych na podwórku
  • Lampy ogrodowe kule, które od lat cieszą oko i dają dużo światła

Jak dokonać wyboru?

Na początku musisz odpowiedzieć na pytanie, jaki teren chcesz oświetlić? Czy będzie to wjazd na posesję, wejście do domu, ścieżka, taras czy altanka? Następnie pomyśl, jaki kształt będzie najlepiej pasował do Twojego podwórka? Jeśli lubisz ponadczasowe i unikalne rozwiązania wybierz oświetlenie liniowe, świecącą kostkę brukową czy lampy kule. Produkty, które znajdziesz na sklepie internetowym Azari.pl są produkowane w Polsce przez znane firmy, takie jak Joniec oraz Ledbruk i charakteryzują się trwałością, wysoką jakością oraz przystępną ceną.