884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – daszek ogrodzeniowy CUBO MINI E3

Daszek ogrodzeniowy E3 CUBO mini firmy DrewBet to element ogrodzenia modułowego gładkiego i służy do wykończenia słupka i podmurówki ogrodzenia.

Cena:

22,52 

-
+

Ogrodzenia to nie tylko elementy zabezpieczające nasze posesje, ale także odzwierciedlenie naszego stylu i gustu. Jeśli szukasz nowoczesnego, estetycznego oraz łatwego w montażu ogrodzenia, to ogrodzenie modułowe gładkie może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Co charakteryzuje ogrodzenie gładkie DrewBet?

Ogrodzenie modułowe gładkie cechuje się łatwością montażu. Składa się z gotowych elementów (pustaków i daszków ogrodzeniowych), które można prosto i szybko zamontować. Dzięki temu proces budowy ogrodzenia jest znacznie bardziej efektywny w porównaniu do tradycyjnych metod. Gładka powierzchnia ogrodzenia nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd. Idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi budynkami, dodając im szlachetności i wyrafinowania.

Daszek słupkowo-podmurówkowy E3 – informacje szczegółowe

Daszek ogrodzeniowy dłuży do wykończenia podmurówki lub słupka ogrodzenia. Posiada wymiary 38x22x5cm i waży 9kg. Wystepuje w trzech kolorach: szaro-piaskowym, piaskowym i szaro-białym.

Kup w zestawie