884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Kominki

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Kominki

Wyświetlanie 1–28 z 86 wyników

Marzysz o spokojnym wieczorze z książką przy kominku? Lubisz nowatorskie rozwiązania, które dodadzą stylu i elegancji Twojemu wnętrzu i zarazem będą bezpieczne i przydatne? Biokominki są rodzajem kominków, które działają na biopaliwo. Są to urządzenia, które służą do tworzenia efektu ognia i generowania ciepła, bez konieczności podłączania do komina lub systemu wentylacyjnego.

Biokominki InFire

Dzięki firmie InFire możesz cieszyć się prawdziwym ogniem w mieszkaniu, domu, restauracji czy hotelu! Posiadamy szeroki asortyment biokominków, które są przeznaczone do tarasu, ogrodu czy tradycyjnego mieszkania.

Kominki wolnostojące, wiszące i do zabudowy

Biokominki wolnostojące to nowość na rynku! Posiadają one trwałe nóżki, które umożliwiają postawienie kominka, gdzie chcesz! Biokominki montowane na ścianie dodają niesamowitej lekkości pomieszczeniu. Dzięki swojemu okrągłemu kształtowi kominek Incyrcle Wall dddaje elegancji oraz stwarza warunki do ciepłych rozmów przy herbacie.

Jak działa biokominek?

Biokominki InFire są zasilane ciekłym paliwem, czyli bioetanolem. Jest to paliwo, które w oparciu o alkohol spala się bezwonnie, a jedynymi produktami tej rekacji chemicznej jest niewielka ilosć dwutlenku węgla i para wodna. Aby biokominek działał należy wlać płyn InFire do paleniska, podpalić ten płyn i cieszyć się magią ognia codziennie!

Jaki biokominek mogę wybrać?

Biokominki posiadają różną opcję montażu, np. Wnękowy. Występują w różnych kolorach. Najczęściej wybierane są w kolorach czarnym i białym. Dodatkowo mogą być jednoszybowe lub dwuszybowe, na nóżkach, wolnostojące albo stworzone do zamontowania we wnęce lub na ścianie. Doskonale wkomponowują się w pomieszczenia dodając im uroku!