884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl
FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Dach

Wyświetlanie 1–28 z 323 wyników

Planujesz budowę albo gruntowny remont domu? Nie wiesz, gdzie zaczerpnąć informacji odnośnie najlepszych materiałów dachowych na rynku? W sklepie internetowym Azari.pl znajdziesz różne rozwiązania dla Twojego dachu. Sprawdź sam!

Co jest ważne przy wyborze dachu?

Większość osób prędzej czy później stanie przed wyborem dachu. Pojawią się wówczas pytania, czy wybrać dachówkę, a może blachę trapezową? Który producent oferuje tanie i solidne rozwiązania? Warto zauważyć, że dach jako konstrukcja pełni istotną rolę w domu: chroni przed warunkami atmosferycznymi, pomaga utrzymać optymalną temperaturę latem i zimą, zapewnia bezpieczeństwo. Tworząc projekt dachu należy więc uwzględnić specyfikacje budynku oraz warunki lokalne. W wielu przypadkach lepiej jest wybrać dach czterospadowy od płaskiego. Sklep Azari.pl ułatwi Ci to zadanie! Sprawdź akcesoria dachowe najlepszych producentów takich jak Ruukki czy IVT i bądź pewna, że Twój dom jest stworzony z najwyższej jakości materiałów budowlanych!

Czy praca kominiarza jest trudna?

Przy projekcie dachu ważne jest uwzględnienie produktów, które ułatwią w przyszłości przegląd i czyszczenie komina czy drobne naprawy. Na nasze stronie znajdziesz akcesoria bezpieczeństwa dachowego. W zależności od wielkości budynku oraz warunków możesz wybrać podesty ławy kominiarskiej w 6 rozmiarach! Zanim jednak dostaniesz się na swój dach potrzebujesz stopni kominiarskich Ruukki czy drabiny SafeGrip, która swoją solidną konstrukcją i możliwością przymocowania do ściany rozwiąże Twoje problemy raz na zawsze. A więc czy praca kominiarza jest trudna? Jest, ale my jako odpowiedzialni ludzie możemy zadbać o bezpieczeństwo podczas prac dachowych.

Wentylacja dachu

Jak wiadomo kuchnia jest miejscem, gdzie każdy lubi przebywać. Gotując obiad czy szykując pyszną kolacje jest dla Ciebie oczywiste, że okap odprowadzi ciepło i parę na zewnątrz bez konieczności otwierania okna. Do tego służy kominek wentylacyjny. Ten niepozorny przyrząd montowany na dachu znajduje swoje zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w łazienkach czy garażach, bo kto nie lubi wziąć długiego prysznica albo z lampką wina posiedzieć w wannie? Zapoznaj się z ofertą produktów z kategorii wentylacja dachowa i uzyskaj do 40% mniejszą stratę ciśnienia na przewodach wentylacyjnych już dziś!