884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC – element murka GP

Element murka GP to produkt służący do budowy ogrodzenia modułowego łupanego GORC firmy Joniec. Używa się go wraz z łącznikiem ŁSON.

Cena:

5,89 8,07 

-
+

Nie wiesz, jakie ogrodzenie będzie najlepiej pasować do Twojej posesji? Zastanawiasz się nad ogrodzeniami modułowymi, ale nie jesteś pewna, czy powinnaś wybrać gładkie czy łupane? Przedstawiamy Ci ogrodzenia modułowe łupane GORC de Luxe GL22. Jest to autorski pomysł firmy Joniec, który został wprowadzony na polski rynek w 2003 roku i od tamtej pory cieszy się popularnością i uznaniem. Dlaczego tak jest?

Ogrodzenia łupane GORC de Luxe GL22 - zalety

  • Wysoka prywatność - ogrodzenia łupane są solidne, co zapewnia prywatność i chroni przed wzrokiem przechodniów. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie intymność na swojej posesji.
  • Łatwa konserwacja- ogrodzenia łupane nie wymagają zbyt wiele konserwacji. Kamień jest łatwy do czyszczenia, a ewentualne zabrudzenia można usunąć za pomocą wody i nieagresywnych detergentów.
  • Uniwersalność - ogrodzenia łupane są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i wzorach, co daje szeroki zakres możliwości projektowych. Można je łatwo dostosować do indywidualnych preferencji i stylu otoczenia.
  • Trwałość - ogrodzenia łupane są wykonane dzięki technologii mechanicznego łupania. Daje to niepowtarzalne i naturalne wyłamania, które uszlachetniają bloczki oraz upodabniają je do naturalnych piaskowców. Są odporne na korozję, rozpadanie się, a także na uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że mogą służyć przez wiele lat bez większych napraw i konserwacji.

GP Joniec – element murka ogrodzenia łupanego GORC

Produkt GP jest elementem ogrodzenia modułowego łupanego Joniec i służy do budowy murków ogrodzenia. Posiada wymiary 38/4,5/16cm i występuje w 9 kolorach. Dzięki swojemu kształtowi płytka betonowa GP sprawdzi się do budowy ogrodzenia w formie muru. Bloczek ogrodzeniowy jest złożony z 2 płytek GP i 2 łączników ŁSON i często stosuje się go naprzemiennie z GM. Płytka pasuje do rozwiązania ogrodzenia łupanego GL22 i GL38.

Kup w zestawie