884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC GL22 – pustak ogrodzeniowy GU+GA

Bloczek ogrodzeniowy, pustak łupany GU+GA to element słupkowy systemu ogrodzeń modułowych łupanych firmy Joniec. Charakteryzuje się wysoką jakością oraz wytrzymałością.

Cena:

21,46 29,25 

-
+

Szukasz uniwersalnego, ale przyciągającego wzrok ogrodzenia? Podobają Ci się ogrodzenia modułowe łupane, ale nie wiesz jakie produkty wybrać? Ogrodzenia łupane GORC de Luxe firmy Joniec są tworzone, dzięki technologii mechanicznego łupania, co sprawia, że są podobne do naturalnych piaskowców.

Gorc de Luxe 22 – jaki to typ ogrodzenia?

Na ogrodzenie łupane Gorc de Luxe GL22 składają się dwuelementowe bloczki na słupki oraz bloczki na murki GU+GA, GM, GP, łącznik ŁSON, daszki CSBNR, CBG, CPGS oraz CPGM. Każdy element różni się wymiarem oraz formą. Produkty na powierzchni posiadają poziome i pionowe spoiny, co dodaje elegancji oraz estetyki słupkom i podmurówkom zbudowanym z tych elementów.

GU+GA – element słupka

Bloczek ogrodzeniowy GU+GA Gorc de Luxe GL22 służy do budowy słupków ogrodzenia łupanego modułowego. Posiada wymiary 38/22/16cm i występuje w aż 9 kolorach: czarny, piaskowy* alaska, bronzyt, getyt, piryt, onyx, vera i silver*. Kolory oznaczone gwiazdką są na zamówienie, a czas ich wysyłki jest zależny od nakładów produkcyjnych.

Kup w zestawie