884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – daszek podmurówkowy CUBO E1

Daszek gładki E1 jest elementem systemu ogrodzeń modułowych gładkich CUBO firmy DrewBet i służy do wykończenia podmurówki ogrodzenia.

Cena:

28,63 29,93 

-
+

Jesteś osobą, która ceni prostotę i elegancję? Lubisz geometryczne, gładkie kształty? System CUBO marki DrewBet idealnie sprawdzi się dla domów o prostej bryle i neutralnej elewacji, jak również skomplikowanej bryle i jaskrawej elewacji.

Daszek podmurówkowy E1 – informacje szczegółowe

Daszek ogrodzeniowy jest ozdobą podmurówki, posiada płaską i gładką powierzchnię. Ma wymiary 50x22x5cm. Występuje w 6 kolorach: platynowym, biało-grafitowym, grafitowym, piaskowym, szaro-białym i białym.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru ogrodzenia?

Pierwszym krokiem jest określenie, jaki cel ma spełniać ogrodzenie. Czy ma służyć głównie jako zabezpieczenie przed intruzami, czy może chcesz zapewnić prywatność, estetykę lub ochronę roślinności? Określenie głównego celu pozwoli Ci skoncentrować się na odpowiednich rodzajach ogrodzeń. Wybierz ogrodzenie, które będzie pasować do stylu Twojej posesji i otoczenia. Możesz wybrać ogrodzenie zgodne z architekturą budynku lub odbiegające od niej, tradycyjne, nowoczesne lub rustykalne. Ofertę naszych ogrodzeń sprawdzisz na stronie: https://www.azari.pl/ogrodzenia-modulowe-gladkie/

Kup w zestawie