884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – pustak podmurówkowy CUBO MINI KM1

Pustak ogrodzeniowy zwany bloczkiem ogrodzeniowym KM1 to element służący do budowy podmurówki ogrodzenia modułowego gładkiego CUBO mini firmy DrewBet.

Cena:

22,52 

-
+

Słyszałaś już o systemie ogrodzeń CUBO firmy DrewBet? Czas poznać ogrodzenia CUBO mini! Jak sama nazwa wskazuje elementy systemu ogrodzeń modułowych gładkich CUBO mini posiadają mniejsze wymiary niż elementy CUBO. Sprawdź sama, który system zdobędzie Twoje serce!

Pustak podmurówkowy KM1 – informacje szczegółowe

Pustak ogrodzeniowy posiada gładką powierzchnię, dzięki czemu sprawdzi się w każdym rodzaju budynku. Czy mieszkasz na wsi, czy w mieście - ogrodzenie modułowe gładkie będzie komponowało się z otoczeniem. Pustak ogrodzeniowy KM1 posiada wymiary 38x22x16cm i waży 15kg. Występuje w trzech kolorach: platynowym, szaro-białym i szaro-piaskowym.

Jakie funkcje spełniają pustaki ogrodzeniowe?

Pustaki grodzeniowe są popularnymi elementami do budowy ogrodzeń. Wykonane są zazwyczaj z betonu. Pustaki grodzeniowe mają otwory lub przestrzenie wewnątrz, co ułatwia ich montaż. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala na elastyczność projektowania ogrodzeń. Pustaki te są odporne na warunki atmosferyczne i działanie czynników zewnętrznych. Ich konstrukcja pozwala na stabilne i solidne ogrodzenie. Pustaki grodzeniowe mogą być stosowane w różnych typach terenu.

Kup w zestawie