884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Komunikacja dachowa

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Komunikacja dachowa

Budujesz lub remontujesz dom? Sklep internetowy Azari.pl oferuje szeroką gamę produktów firmy IVT. Komunikacja dachowa obejmuje produkty aluminiowe jak również stalowe. W zależności od budżetu oraz projektu warto rozważyć różne opcje doboru elementów. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Komunikacja dachowa

Jeśli mówimy o komunikacji mamy najczęściej na myśli kontakt, który nawiązują pewne osoby. Z komunikacją dachową jest podobnie. Łączy ona składowe dachu, które umożliwiają człowiekowi sprawdzenie sprawności elementów dachu. Obejmuje między innymi ławę kominiarską, mocowniki, wsporniki czy śruby montażowe.

Ława kominiarska – czy jest potrzebna?

Ława kominiarska IVT jest wygodna w użyciu i łatwa w manewrowaniu, co pozwala na swobodne przemieszczanie się po dachu i kominie. Dzięki temu łatwiej jest wykonywać prace, takie jak inspekcja czy czyszczenie kominów. Jest dostępna w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co umożliwia jej dopasowanie do różnych rodzajów dachów i budynków.

Czy wsparcie jest potrzebne?

Wsporniki ławy kominiarskiej IVT to niezbędny element każdego dachu. W zależności od rodzaju dachu należy wybrać wspornik: do dachówek zakładkowych, do dachówki karpiówki, do blachodachówki DECRA, do blachodachówki modułowej lub uniwersalny.

A co z mocowaniem elementów?

Mocowniki ławy kominiarskiej IVT są wykonane z trwałych materiałów, co zapewnia im odporność na korozję i trwałość. Są one łatwe w montażu i umożliwiają stabilne oraz bezpieczne zamocowanie ławy kominiarskiej na dachu. Dzięki temu ława kominiarska nie przesuwa się podczas prac na dachu, zapewniając bezpieczne miejsce do pracy. Wyróżniamy mocowniki:

  • Na rąbek stojący
  • Do blach panelowych typu “klik”
  • Przyścienne