884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Palisady

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Palisady

Wyświetlanie 1–28 z 37 wyników

Architektura ogrodowa obejmuje wszystkie elementy, które pełnią funkcję ozdobną, jak również praktyczną, takie jak stopnie schodowe, gazony, płyty tarasowe, bloczki skarpowe czy palisady. Palisady ogrodowe to elementy wykorzystywane w architekturze krajobrazu i ogrodach do oddzielania obszarów, tworzenia granic, lub dekoracyjnego podziału przestrzeni. Są to pionowe elementy betonowe wbijane w ziemię w regularnych odstępach. Palisada jest współczesną alternatywą dla zwykłych płotków.

Palisada betonowa – praktyczne rozwiązanie dla Twojego ogrodu

Palisada ogrodowa występuje w różnych kształtach i wysokościach, dzięki czemu może delikatnie odznaczyć teren lub całkowicie uniemożliwić przejścia na drugą stronę. Palisada betonowa jest często używana do wytyczania ścieżek, ozdabiania skarp, schodów tarasowych, wjazdów czy parkingu. Palisada łupana STONE posiada charakterystyczną fakturę, która przypomina naturalny kamień, co przybliża do natury. Jeśli więc jesteś osobą ceniącą przyrodę, spokój i harmonię – palisada STONE jest idealna dla Ciebie!

Czy palisada może zabezpieczyć teren?

Jeśli posiadasz skarpy i nie masz pomysłu na estetyczne wykończenie przestrzeni dookoła nich to palisada Joniec będzie dobrym wyborem. Jeśli jednak betonowe pionowe słupki do Ciebie nie przemawiają, sprawdź ofertę bloczków skarpowych, dzięki którym z łatwością zbudujesz mur oporowy, który uporządkuje przestrzeń w ogrodzie.