884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ogrodzenia Joniec

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Ogrodzenia Joniec

Wyświetlanie 1–28 z 112 wyników

Będąc dzieckiem rysowałaś żółty dom z czerwonym dachem otoczony drewnianym płotkiem? A może w ogóle nie posiadał on żadnego płotu? Teraz dorosłaś i wiesz jak ważne jest ogrodzenie działki i wyznaczenie jasnych granic pomiędzy terenem ,,państwowym”, a prywatnym. Szukasz solidnego i funkcjonalnego ogrodzenia, które spełni nie tylko podstawowe funkcje bezpieczeństwa, ale również stworzy zgraną całość z Twoim domem? Zobacz naszą ofertę ogrodzeń modułowych i ogrodzeń łupanych Joniec i ciesz się pięknym ogrodzeniem na długie lata!

Tego na pewno nie wiedziałaś!

Nazwa firmy Joniec pochodzi od nazwiska założyciela – Mieczysława Jońca, który włożył dużo serca, aby firma Joniec stała się pionierem w produkcji ogrodzeń. Posiada ona w swojej ofercie ogrodzenia gładkie, ogrodzenia łupane, elementy architektury ogrodowej takie jak lampy ogrodowe, skrzynki na listy czy chemię budowlaną w postaci impregnatów.

Cena ogrodzeń

Zastanawiasz się, ile oszczędności będziesz musiała przeznaczyć na Twoje wymarzone ogrodzenie? W zależności od Twoich preferencji możesz znaleźć pustak ogrodzeniowy w cenie 25zł jak i 45zł.

Co jest ważne przy wyborze ogrodzeń?

Wiele osób korzysta z usług projektowania ogrodzenia. Jeśli chcesz samodzielnie przejść ten proces, zaoszczędzić pieniądze i zaprojektować swoją przestrzeń – pomyśl nad tym, co Cię otacza. Czy mieszkasz z dala od zgiełku czy może w centrum miasta? Jak wygląda Twój dom? Czy jest on nowoczesny, a może tradycyjny? Jaki kolor ma Twoja elewacja? Czy otacza Cię dużo zieleni w postaci trawy? A może dominuje woda lub beton? I w końcu jaki efekt chcesz osiągnąć? Pragniesz odciąć się od świata i stworzyć oazę spokoju, czy może chcesz patrzeć na to, co dzieje się poza Twoją działką?

Ogrodzenia Joniec

Ogrodzenia Joniec składają się z pustaków ogrodzeniowych i daszków ogrodzeniowych, dzięki czemu z łatwością możesz zaprojektować swoje ogrodzenie oraz zmieniać jego wygląd według Twoich preferencji.

Ogrodzenia modułowe ROMA występują w wielu kolorach i rozmiarach, charakteryzują ich wysoka jakość, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, dzięki czemu są jednym z najbardziej lubianych systemów ogrodzeniowych na rynku!

Ogrodzenia łupane GORC umożliwiają estetyczną, nietuzinkową, solidną aranżację przestrzeni. Dodatkowo swoją powierzchnią przypominają kamienie, dzięki czemu przybliżają nas do natury. W swojej ofercie posiadamy modele jednokolorowe takie jak piaskowy i czarny oraz multikolorowe takie jak onyx, alaska, piryt. Wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się zjawiskowym ogrodzeniem na długie lata!