884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC GL22 – daszek gładki dwuspadowy CBG

Daszek dwuspadowy gładki CBG jest elementem ogrodzenia modułowego łupanego GORC de Luxe GL22 firmy Joniec i charakteryzuje się wysoką jakością.

Cena:

13,30 

-
+

CBG to daszek dwuspadowy gładki firmy Joniec. Posiada on wymiary 24/28/6cm i pasuje do elementu słupkowego GU+GA oraz elementu murka GM. Posiada lekko porowatą betonową powierzchnię. Odznacza się wysoką jakością oraz trwałością.

Ogrodzenia łupane Joniec – zalety

Ogrodzenia łupane firmy Joniec idealnie komponują się z każdą przestrzenią - czy to miejską czy wiejską. Występują w aż 9 kolorach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz swój ulubiony i będziesz cieszyć się otrzymanym efektem przez długie lata. Ogrodzenia łupane Jońca mają naturalny urok i piękno. Elementy ogrodzenia modułowego łupanego charakteryzują unikalne wzory, tekstura i kolory, które dodają elegancji i stylu do ogrodu. Można je dopasować do różnych stylów architektonicznych, od klasycznego po nowoczesny.

Ogrodzenia modułowe - czym się charakteryzują?

Ogrodzenia modułowe są zaprojektowane tak, aby były proste w montażu. Panele lub moduły są fabrycznie przygotowane i można je łatwo połączyć, bez konieczności specjalistycznego narzędzi. Ogrodzenia modułowe są dostępne w różnych rozmiarach, wzorach i stylach, co daje szeroki wybór w celu dopasowania ogrodzenia do indywidualnych preferencji i potrzeb. Pojedyncze elementy mają różne wysokości i szerokości, a także różne wzory lub tekstury, aby dostosować ogrodzenie do stylu otoczenia.

Kup w zestawie