884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Systemy rynnowe stalowe

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Systemy rynnowe stalowe

Wyświetlanie 1–28 z 170 wyników

Budujesz lub remontujesz dom? Masz dość ciągłego jeżdżenia i dokupowania pojedynczych elementów, bo właśnie czegoś zabrakło? Posiadamy w swojej ofercie szeroką ofertę elementów systemu rynnowego znanych producentów takich jak Ruukki, Bryza czy Galeco. Znajdziesz u nas wszystko, co jest niezbędne, aby Twój dach prawidłowo funkcjonował. Sprawdź sam!

Rynny stalowe – dlaczego takie wybrać?

Rynny stalowe są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, odporne na korozję oraz łatwe utrzymaniu czystości. Istotny jest też ich prawidłowy montaż, aby skutecznie zbierały wodę opadową i kierowały ją z dala od fundamentów.

Chcesz, aby rynny były jak najmniej widoczne? Proponujemy produkty SIBA Modern, które dzięki zamocowaniu maskownicy dostępnej w kolorze czarnym, antracytowym, grafitowym i szarym umożliwiają stworzenie spójnej całości wkomponowanej w bryłę budynku.

Rynna kwadratowa a okrągła

Producenci rynien idą z duchem czasu, dzięki czemu w sprzedaży posiadamy rynny okrągłe SIBA Round i kwadratowe SIBA Square.

Rynny okrągłe pasują do każdego typu budynku, występują w wielu kolorach i rozmiarach oraz dobrej cenie. Natomiast rynny kwadratowe idealnie pasuje do nowoczesnej, surowej architektury.

Zaopatrując się w systemy rynnowe należy wziąć pod uwagę inne produkty takie jak: zaślepka, hak, narożnik wewnętrzny, narożnik zewnętrzny, rura spustowa, sztucer, kolano, uchwyt rury spustowej czy wylewka. Wszystkie te produkty znajdziesz w internetowym sklepie Azari.pl w niskiej cenie z gwarancją najwyższej jakości!

Prostokątne rynny stalowe Q STALYO

Firma Galeco stworzyła nowoczesne rynny o symetrycznym designie, bezłącznikowym montażu, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli szukasz estetycznego i wydajnego rozwiązania koniecznie zapoznaj się z produktami Q STALYO!