884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Bloczki skarpowe

FILTRY
Podkategorie
Cena
- PLN
Biokominek do użytku:
Wizja ognia
Kolor obudowy
Kształt linii ognia
Rodzaj biokominka
Posiada szybę?
Posiada izolację?
Zabudowa biokominka
Pojemność palnika
Ilość palenisk
Długość palnika
Stosowane w systemie

Bloczki skarpowe

Jak wiadomo oprócz ogrodzenia należy jeszcze zadbać o wygląd naszego ogrodu tak, aby cieszył wzrok i stanowił spójną całość. Bloczki skarpowe są nazywane blokami oporowymi, to elementy konstrukcyjne stosowane do tworzenia murów oporowych w celu zabezpieczenia terenów przed osuwaniem się ziemi, erozją czy innymi zagrożeniami geologicznymi.

Jak zbudować trwały mur oporowy?

Mur oporowy nie musi być masywną ścianą, która nie pozwoli na przedostanie się korzeni poza wyznaczony teren. Bloczki skarpowe Joniec mają takie same wymiary podstaw, różnią się jedynie wysokościami. Dzięki użyciu różnorodnych bloczków oraz daszka skarpowego możesz w sposób estetyczny i nietuzinkowy wyznaczyć przestrzeń.

Jak prawidłowo zabezpieczyć skarpę?

Bloczki skarpowe są projektowane w taki sposób, aby ich kształt pozwalał na pewnego rodzaju „zagadkowe” ułożenie, które utrzymuje mur w stabilnym położeniu. Bloki zazębiają się ze sobą w taki sposób, że tworzą całość, zapobiegając przemieszczaniu się muru. Bloczki skarpowe Joniec znajdują zastosowanie w różnych obszarach, takich jak budownictwo komercyjne, infrastruktura, a także w projektach ogrodowych czy rekreacyjnych.