884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – uchwyt rury okrągłej do drewna

Uchwyt rury spustowej okrągłej do drewna marki Siba Tech przyda się do zamocowania rury spustowej do drewnianej elewacji budynku.

Cena:

15,68 

-
+

Systemy orynnowania pełnią kilka kluczowych funkcji, które wpływają na komfort mieszkańców budynku oraz na jego trwałość. Poprawnie zainstalowany system orynnowania odprowadza wodę deszczową z dachu z dala od fundamentów budynku, co zapobiega ewentualnym uszkodzeniom spowodowanym wilgocią i erozją. Z nami stworzysz sprawny system orynnowania od zera.

Uchwyt rury spustowej do drewna – informacje szczegółowe

Uchwyt rury spustowej do drewna stoi obok uchwytu rury spustowej do betonu i jest wykorzystywany do zamocowania rury spustowej do drewnianych elewacji, a także do elewacji wentylowanych. Uchwyt wyposażony jest w szeroki klin z logotypem, który podnosi estetykę systemu oraz w stopki montażowe, które gwarantują mocne trzymanie. Uchwyt jest mocowany za pomocą wkrętów.

Systemy rynnowe – poznaj nową Sibę Tech

Systemy orynnowania są kluczowym elementem budynków, które pomagają w efektywnym zarządzaniu wodą opadową, zapewniają ochronę budynku oraz przynoszą korzyści ekologiczne i finansowe. Zainwestuj w profesjonalnie zaprojektowany i zainstalowany system orynnowania i cieszyć się jego zaletami przez wiele lat.

Kup w zestawie