884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – hak DDC typ H półokrągły

Hak DDC typ H półokrągły jest elementem systemowym marki Siba Tech, który służy do zamocowania rynny do deski czołowej budynku.

Cena:

14,76 

-
+

Nie wiesz jakie orynnowanie wybrać? Poznałaś już wiele producentów systemów rynnowych, ale żaden Cię nie przekonał? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc! Sprawdź najnowszy system orynnowania Siba Tech, który stanowi połączenie rynny kwadratowej z rynną półokrągłą. Jeśli jednak uznasz, że to nowatorskie rozwiązanie nie jest dla Ciebie – zobacz inne produkty marki Galeco, Bryza i Siba.

Hak DDC typ H półokrągły - informacje szczegółowe

Hak DDC typ H jest mocowany do deski czołowej i służy do zamocowania rynny. Hak jest wykonany z blachy stalowej o grubości 1mm. Gwarantuje on stabilne i trwałe mocowanie poziomego systemu odprowadzania wody deszczowej z dachu. Hak jest wyposażony w stopkę montażową, która umożliwia zachowanie wlotowej szczeliny wentylacyjnej. Hak DDC typu H jest dedykowany do frontu półokrągłego systemu Siba Tech.

Siba Tech – zalety

Głównymi zaletami nowoczesnego rozwiązania jest estetyka, jakość wykonanych produktów, niezawodność, szczelność, wydajność i łatwy montaż. Sama zdecyduj, który front będzie wizytówką Twojego domu.

Kup w zestawie