884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – hak długi półokrągły

Hak długi półokrągły jest dedykowany dla frontu okrągłego nowego systemu rynny głębokiej Siba Tech i służy do mocowania rynny.

Cena:

24,60 

-
+

Marzysz o domu z pięknym ogrodem, tarasem i placem zabaw dla dzieci? Planujesz dopiero budowę domu i nie wiesz, od czego zacząć zakupy? Napisz do nas, a my przygotujemy wycenę wszystkich niezbędnych elementów systemu rynnowego dla Twojego domu! Z nami zaoszczędzisz pieniądze oraz czas. Sprawdź sama!

Co wyróżnia system rynny głębokiej Siba Tech?

Połączenie dwóch kształtów rynny pozwoliło uzyskać najbardziej pojemny i szczelny system rynnowy na rynku. Średnica rynny wynosi 140mm, a fakt, że jest ona tworzona z jednego kawałka materiału ulepsza drożność i trwałość systemu. Wszystkie elementy są pokryte powłoką GreenCoat RWS Pro, dzięki czemu odznaczają się odpornością na zarysowania, jak również zmienne czynniki atmosferyczne.

Hak długi półokrągły - informacje szczegółowe

Hak długi półokrągły służy do mocowania rynny wzdłuż okapu budynku. Mocuje się go do krokwi lub drewnianych łat na krawędzi okapowej połaci dachowej, co zapewnia stabilne osadzenie elementów odwodnienia poziomego.

Kup w zestawie