884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – uchwyt rury okrągłej do betonu

Uchwyt rury spustowej okrągłej do betonu to element orynnowania Siba Tech wykorzystywany do zamocowania rury do elewacji budynku.

Cena:

15,68 

-
+

Systemy orynnowania to zespół elementów, których głównym zadaniem jest zbieranie, kierowanie i odprowadzanie wody deszczowej z powierzchni dachu budynku. Obejmuje on rynny, rury spustowe, kolana, wylewki oraz wszelkie akcesoria niezbędne do zapewnienia skutecznego odprowadzenia wody deszczowej. Sprawdź naszą ofertę rynny głebokiej Siba Tech i ciesz się wysoka jakością oraz dobrą ceną już dziś!

Uchwyt rury spustowej okrągłej do betonu – informacje szczegółowe

Uchwyt rury spustowej do betonu, jak sama nazwa mówi, jest wykorzystywany do zamocowania rury do elewacji budynku. Uchwyt został wyposażony w szeroki klin z logotypem marki Siba Tech, co poprawia jego estetykę. Dodatkowo posiada szeroką podstawę, która zapewnia mocne trzymanie do ścian murowanych. Uchwyt jest elementem konstrukcyjnym, który z wykorzystaniem trzpienia rozporowego zapewnia stabilne osadzenie rur spustowych.

System rynny głębokiej Siba Tech – dlaczego warto?

Siba Tech to najnowszy system rynny głębokiej, który charakteryzuje się wysoką jakością, odpornością na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne oraz zarysowania. System kryje w sobie dwa rodzaje rynien – rynnę półokrągłą i rynnę kwadratową, dzięki czemu jest bardzo uniwersalny. Duży wybór haków umożliwia zamocowanie systemu w każdym budynku mieszkalnym i przemysłowym.

Kup w zestawie