884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- okapowy element wentylacyjny bez grzebienia PLUS

Okapowy element wentylacyjny bez grzebienia PLUS marki IVT sprawdzi się do ochrony połaci dachowej przed dostaniem się niechcianych zwierząt.

Cena:

3,93 

-
+

Mieszkasz blisko przyrody? Koło Twojego domu stoją wysokie drzewa albo wręcz przeciwnie – nie ma ich, przez co ptaki nie mają gdzie szukać schronienia? Ochron swój okap przed pojawieniem się niechcianych owadów lub gryzoni – zobacz ofertę produktów ze strefy okapu już teraz!

Okapowy element wentylacyjny bez grzebienia PLUS – informacje szczegółowe

Produkt zapobiega przedostawaniu się dużych owadów, ptaków oraz gryzoni pod połac dachową. Zastępuje on także dodatkową łatę okapu. Jest wyposażony w podkładki stabilizacyjno-dystansowe, które umożliwiają prostszy i szybszy montaż haków. Wykonany jest z polipropylenu odpornego na niskie i wysokie temperatury powietrza, jak również na promieniowanie UV. Jego długość wynosi 1m. Wysokość kratki wentylacyjnej to 30mm. Dostępny w kolorze czarnym, ceglasty oraz brązowym.

Produkty dachowe IVT

Akcesoria dachowe IVT stanowią wyposażenie pomocnicze wszelkich pokryc dachowych oraz są przeznaczone do stosowania jako elementy wykończeniowe i wentylacyjne podczas wykonywania pokryć dachowych. Elementy okapowe służa do wentylowania okapu oraz zabezpieczeniu go przed przedostawaniu się owadów, gryzoni i ptaków.

Kup w zestawie