884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – rura spustowa okrągła

Rura spustowa okrągła to element systemu Siba Tech, który służy do odprowadzenia wody opadowej z dachu i rynien poza budynek.

Cena:

38,75 116,24 

-
+

Rura spustowa to element odwodnienia pionowego istotny w procesie odprowadzenie wody deszczowej z dachu budynku. System Siba Tech posiada w swojej ofercie dwa rodzaje rur spustowych - kwadratową i półokrągłą, które pasują do wybranego przez Klienta frontu.

Rura spustowa okrągła Siba Tech – informacje szczegółowe

Rura spustowa okrągła odpowiada za odprowadzenie wody opadowej do kanalizacji lub zbiornika. Jest wyposażona w zaokrąglone krawędzie, które poprawiają drożność oraz minimalizują ryzyko utknięcia gałązek i patyczków w rurze. Rura występuje o długości 1000mm i 3000mm, a jej dodatkowym atutem jest to, że na jednym końcu znajduje się wzmocnione przetłoczeniem przewężenie, które ułatwia łączenie rur bez konieczności użycia dodatkowych elementów.

Siba Tech – jeden system, wiele możliwości

Siba Tech to nowość na rynku. Z nami możesz stworzyć wymarzone orynnowanie. Dostępna kolorystyka umożliwia dopasowanie elementów odwodnienia poziomego i pionowego do koloru elewacji, dachu i otoczenia. Sprawdź sama!

Kup w zestawie