884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- okapowy element wentylacyjny z grzebieniem STANDARD

Element okapowy wentylacyjny z grzebieniem marki IVT to produkt, który ochroni Twój okap przed przedostawaniem się owadów i ptaków.

Cena:

3,21 

-
+

Szukasz sposobu na duże owady, które dostają się pod połać dachową? Sprawdź ofertę IVT, gdzie znajdziesz zwykłe grzebienia wentylacyjne oraz grzebienie ze specjalną podkładką dystansowo- stabilizacyjną, która ułatwia montaż haków rynnowych.

Okapowy element wentylacyjny STANDARD – informacje szczegółowe

Produkt zapobiega przedostawaniu się ptaków, dużych owadów i gryzoni pod połac dachową. Zastępuje on także dodatkową łatę okapu. Wykonany jest z polipropylenu odpornego na niskie i wysokie temperatury powietrza, jak również na promieniowanie UV. Jego długość wynosi 1m. Wysokość kratki wentylacyjnej to 25mm, a wysokość grzebienia 60mm. Dostępny w kolorze czarnym, brązowym i ceglastym. Sprawdź inne produkty przydatne w strefie okapu.

Produkty dachowe IVT

Akcesoria dachowe IVT stanowią wyposażenie pomocnicze wszelkich pokryc dachowych oraz są przeznaczone do stosowania jako elementy wykończeniowe i wentylacyjne podczas wykonywania pokryć dachowych. Elementy okapowe służa do wentylowania okapu oraz zabezpieczeniu go przed przedostawaniu się owadów, gryzoni i ptaków.

Kup w zestawie