884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Round – łącznik rury spustowej

Łącznik rury spustowej w systemie rynny okrągłej Siba Round umożliwia solidne połączenie dwóch rur spustowych w pionowym systemie odwodnienia.

Cena:

25,82 29,79 

-
+

Też nurtują Cię pytania: jak połączyć ze sobą skróconą rurę spustową z oryginalną? Zdarza się, że jesteśmy zmuszeni do skrócenia niektórych elementów systemu rynnowego. Sklep Azari.pl ma na to rozwiązanie! Koniec z zamartwianiem się i przejmowaniem nieestetycznym wyglądem pionowego odwodnienia! Sprawdź sam!

Łącznik rury spustowej – kiedy zamontować?

Łącznik rury spustowej jest stosowany w momencie, gdy jedna rura spustowa jest skracana i nie ma oryginalnego zakończenia. Zastosowanie takiego łącznika umożliwi sprawny montaż i jednocześnie poprawia estetykę całego systemu.

System ryny okrągłej Siba Round - czym się charakteryzuje?

System rynnowy jest produkowany z zastosowaniem wysokiej jakości stali szwedzkiej, która jest dwustronnie powlekana nowoczesną powłoką GreenCoat RWS Pro i co najważniejsze charakteryzuje się znakomitą trwałością połysku i koloru. Dzięki zastosowaniu cząsteczek polimeru powłoka ta jest bardzo odporna na zarysowania i zapewnia optymalną odporność na warunki atmosferyczne.

Kup w zestawie