884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – sztucer kwadratowy

Sztucer kwadratowy to element systemu orynnowania Siba Tech, który służy do połączenia rynny z rura spustową, co umożliwia skuteczne odprowadzenie wody.

Cena:

49,20 

-
+

Właściwie dobrane elementy orynnowania gwarantują skuteczne odprowadzenie wody opadowej. Najnowszy system rynny głębokiej Siba Tech posiada w swojej ofercie dwa sztucery – sztucer kwadratowy przeznaczony dla frontu kwadratowego rynny oraz sztucer okrągły przeznaczony dla frontu półokrągłego rynny.

Sztucer kwadratowy Siba Tech – informacje szczegółowe

Sztucer to element odwodnienia dachu, który służy do połączenie rynny z rurą spustową. Wykonany jest z blachy o grubości 0,6mm, która dzięki powłoce GreenCoat RWS Pro jest bardziej odporna na zarysowania i promieniowanie UV. Sztucer montuje się na rynnie. Jego szeroka podstawa i duża ilość wypustków gwarantują stabilne osadzenie rynny. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu kształtowi dolnej części sztucera z łatwością dopasujesz go do rury spustowej o przekroju 80x80mm.

Siba Tech – jedna rynna, dwie możliwości

Może zastanawiasz się, dlaczego Siba Tech staje się taka znana na rynku budowlanym. Główną jej zaletą jest mozliwość wyboru rynny o kształcie, który odpowiada Klientowi. Dostępna kolorystyka umożliwia współgranie z otoczeniem, dachem i elewacją. Znajdź swój ulubiony już teraz!

Kup w zestawie