884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – hak DDC typ P kwadratowy

Hak DDC typ P to element konstrukcyjny systemu orynnowania Siba Tech, który służy do zamocowania rynien wzdłuż okapu budynku.

Cena:

24,60 

-
+

Zastanawiasz się, dlaczego przy wyborze orynnowania jest tyle różnych opcji haków? Każdy hak jest odpowiedzialny za inne połączenie. Przedstawiamy Ci hak DDC typu P, który jest wykorzystywany do zamocowania rynien wzdłuz okapu. Sprawdź nowatorskie rozwiązanie Siba Tech i ciesz się pięknym orynnowaniem!

Hak DDC typ P kwadratowy – informacje szczegółowe

Hak DDC typu P to element konstrukcyjny, który zapewnia stabline osadzenie elementów odwodnienia pozomego. Dodatkowo nadaje on rynnom odpowiednie pochylenie, które jest kluczowe w skutecznym odprowadzaniu wody deszczowej na zewnątrz budynku. Hak jest wykonany z pomalowanego proszkowo płaskownika stalowego o grubości 3mm i szerokości 30mm, który zapewnia rynnom odporność na obciążenia wynikające z gromadzącego się śniegu. Produkt jest elementem stałym i należy go dobrać podczas wyboru kwadratowego frontu rynny.

Innowacyjny system rynny głębokiej Siba tech – co go wyróżnia?

Wiele osób zastanawia się czy wybrać system orynnowania półokrągły, czy kwadratowy. Siba Tech to wysoka jakośc i dobra cena. Jak już się zorientowałaś orynnowanie kwadratowe jest droższe niż półokragłe. Każde z nich ma swoje zalety, które są niepodważalne. Siba Tech łączy ze sobą dwa systemy, co daje możliwość swobody wyboru. To Ty decydujesz, jaki front będzie widoczny w Twoim domu.

Kup w zestawie