884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Round – wylewka

Wylewka to element systemu rynnowego, który jest zakończeniem rury spustowej. Jej zadaniem jest odprowadzenie wody na zewnątrz budynku.

Cena:

39,73 54,37 

-
+

Deszczówka, aby mogła dostać się na zewnątrz budynku musi pod odpowiednim kątem wydostać się z pionowych elementów systemu rynnowego, czyli rur spustowych. Wylewka marki Siba posiada specjalną kryzę, która usztywnia i poprawia jej wytrzymałość i wygląd.

Wylewka – zastosowanie

Wylewka w systemie rynnowym zapewnia efektywne rozproszenie wody deszczowej. Eliminuje ona potencjalne zagrożenie tworzenia się dużych kałuż lub strumieni wody na powierzchni ziemi. Dzięki odpowiedniej konstrukcji wylewki, deszczówka jest równomiernie rozprowadzana na większą powierzchnię, co minimalizuje erozję i utrzymuje teren w dobrym stanie.

Jakie są rozmiary wylewek?

Wylewka jak sama nazwa wskazuje – wylewa wodę na zewnątrz budynku. Jest mocowana do rury spustowej, dlatego musi posiadać kompatybilną średnicę spośród podanych: 75mm, 90mm, 100mm czy 120mm. Aby nie zakłócić estetycznego wyglądu budynku występuje w 10 kolorach dostępnych w systemie Siba Round.

Kup w zestawie