884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- okapowy element wentylacyjny bez grzebienia STANDARD

Okapowy element wentylacyjny bez grzebienia standardowy przylega do pokrycia dachowego i chroni przed gryzoniami i ptakami.

Cena:

3,21 

-
+

Mieszkasz blisko natury? Koło Twojego domu stoją wysokie drzewa albo wręcz przeciwnie – nie ma ich, przez co ptaki nie mają gdzie szukać schronienia? Ochron swój okap przed pojawieniem się niechcianych owadów lub gryzoni – zobacz ofertę produktów ze strefy okapu już teraz!

Okapowy element wentylacyjny bez grzebienia STANDARD – informacje szczegółowe

Wróblówka zapobiega przedostawaniu się ptaków, dużych owadów i gryzoni pod połac dachową. Zastępuje on także dodatkową łatę okapu. Wykonany jest z polipropylenu odpornego na niskie i wysokie temperatury powietrza, jak również na promieniowanie UV. Jego długość wynosi 1m. Wysokość kratki wentylacyjnej to 25mm. Dostępny w kolorze czarnym, brązowym i ceglastym.

Produkty dachowe IVT

Akcesoria dachowe IVT stanowią wyposażenie pomocnicze wszelkich pokryc dachowych oraz są przeznaczone do stosowania jako elementy wykończeniowe i wentylacyjne podczas wykonywania pokryć dachowych. Elementy okapowe służa do wentylowania okapu oraz zabezpieczeniu go przed przedostawaniu się owadów, gryzoni i ptaków.

Kup w zestawie