884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – łącznik rynny z klamrą

Łącznik rynny z klamrą marki Siba Tech to element służący do połączenia ze sobą dwóch rynien lub rynny z narożnikiem na dachu.

Cena:

24,60 

-
+

Siba Tech to atrakcyjny wizualnie, nowoczesny i jedyny taki na rynku system orynnowania. Idealnie pasuje do aktualnych trendów architektonicznych, a dzięki połączeniu dwóch rynien - półokragłej i kwadratowej – daje wiele możliwości. Sprawdź sama!

Łącznik rynny z klamrą - informacje szczegółowe

Łącznik rynny z klamrą, jak sama nazwa wskazuje służy do połączenia dwóch rynien lub rynny z narożnikiem. Dzięki zaprojektowanemu mechanizmowi klamry złączki umieszczonej w najniższym punkcie produktu masz gwarancję niespotykanej w innych systemach sztywności i stabilności połączenia. Złączka jest elementem stałym, umieszczanym niezależnie od wybranego frontu montażu rynien. Łącznik wystepuje w czterech kolorach: grafitowym, antracytowym, czarnym i czekoladowobrazowym.

Siba Tech - niezawodność i jakość zamknięte w jednym systemie orynnowania

Siba Tech to pierwszy taki system na rynku, który łączy w sobie dwa kształty w postaci rynny kwadratowej i rynny okrągłej. Takie rozwiązanie zapewnia dużo korzyści funkcjonalnych i praktycznych.

Kup w zestawie