884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – kolano/wylewka kwadratowa

Kolano i wylewka to elementy systemu rynny głębokiej Siba Tech, które umożliwiają skuteczne odprowadzenie wody deszczowej z dachu.

Cena:

41,33 

-
+

System rynnowy to nie tylko rynna czy rura spustowa, ale także mnóstwo elementów, które umożliwiają sprawne odprowadzenie wody deszczowej. Sprawdź innowacyjne produkty marki Siba Tech i ciesz się unikalnym rozwiązaniem dla Twojego domu!

Kolano/wylewka Siba Tech – informacje szczegółowe

Kolano jest używane do zmiany kierunku przepływu wody deszczowej z poziomego na pionowy, co pozwala na efektywne kierowanie wody wzdłuż rynien i rur spustowych. Wylewka to element, który umożliwia wyprowadzenie zgromadzonej wody deszczowej z rynien i rur spustowych na zewnątrz budynku. Jest to punkt, przez który woda deszczowa jest wyprowadzana na ziemię lub przekierowywana do systemu kanalizacyjnego lub zbiornika na deszczówkę. W elementach pionowych kwadratowych systemu Siba Tech te dwa produkty są zamknięte w jednym! Sprawdź sama!

Jakie orynnowanie wybrać?

Na rynku spotkasz wiele systemów orynnowania: od rynny półokrągłej Siba Round, przez kwadratową Siba Square, Galeco STAL2, aż do ukrytej Siba Modern. Każdy system posiada inne zalety. Dodatkowo systemy różnią się materiałem - są wykonane z PVC lub ze stali. To Ty decydujesz, który system upiększy Twój dom.

Kup w zestawie