884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Round – rewizja rury spustowej

Rewizja rury spustowej jest elementem systemu rynnowego i służy do odprowadzenia liści oraz innych zanieczyszczeń, które spływają wraz z wodą na zewnątrz rury.

Cena:

84,43 

-
+

Rewizja rury spustowej Siba Round została wykonana z PVC i charakteryzującej się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Jest nazywana również czyszczakiem, ponieważ zapobiega zamuleniu się kanalizacji lub innych zbiorników wodnych.

Rewizja rury – co muszę wiedzieć?

Rewizja rury spustowej jest stosowana w celu połączenia rury spustowej z kanalizacją lub zbiornikiem wody. Ten element zapobiega ich zanieczyszczeniu i zamuleniu. Powinna być stosowana tam, gdzie wokół budynku rośnie dużo drzew liściastych, ponieważ oczywiste jest, że na jesień większość tych drzew gubi liście, które trafiają w różne miejsca na naszych posesjach.

Rewizja rury Siba Round – rozmiary

Rewizja rury spustowej występuje w jednym rozmiarze (długość 325mm i szerokość 110mm) oraz 10 kolorach dostępnych w systemie Siba Round – czarnym, ceglastym, wiśniowym, ciemnobrązowym, czekoladowobrązowym, antracytowym, graficie, graficie metaliku, srebrnym oraz białym. Rewizja pasuje do systemu 150/100mm i 125/100mm.

Kup w zestawie